Robiła biznes na dzieciach. Szokujące informacje. Skandaliczne fakty.


Młodsza córka od kilku miesięcy, czyli odkąd poszła do szkoły, zaczęła wprowadzać do rodzinnego domu dziwne praktyki, dzięki którym udawało jej się zarobić pokaźne sumy pieniędzy.

Pisałam o tym już dwukrotnie (kliknij, aby przeczytać).

[KLIK!] Ma dopiero 7 lat, a założyła biznes warty duże pieniądze. Zobacz, jaki!

[KLIK!] Błagałam: nie zabieraj mi tych pieniędzy, to jest mój ostatni banknot. Córka była nieugięta.

W naszym domu coraz częściej padały dwa słowa. WRÓŻKA ZĘBUSZKA. Postanowiłam zrobić śledztwo i wyjaśnić, co to za persona non przeze mnie grata. Dotarłam do skandalicznych faktów i informacji.

Imię i nazwisko: Wiera Smith.

Obywatelstwo: amerykańskie.

Wiek: trudny do określenia, dobrze zakonserwowana.

Główne zajęcie: nocne snucie się po domach, w których mieszkają dzieci 4-8 letnie.

Umiejętności: bezdźwięczne włamywanie się do mieszkań, bezszelestne wyjmowanie spod poduszek zębów pozostawionych przez małolaty i podmienianie ich na prezenty.

Publikacje: „Wróżka Zębuszka i jej Zębowe Imperium”, „Zęby w przemyśle budowlanym i biżuteryjnym – Zębowa Magnatka”, „Zasada wzajemności w biznesie zębowym, czyli jak skłonić dzieci, żeby oddawały swoje zęby?”

Osiągnięcia: zbudowanie sieci wruszki_zebuszki.com na całym świecie. Każda przedstawicielka musi przekazywać Szefowej 80 % osiągniętych zysków.

Główne priorytety na 2013-2015 na obszarze Polska: zwiększenie rozpoznawalności marki o 300%, priorytet marki w świadomości konsumenta, efekt: 95 % polskich dzieci spytanych o to, kto przynosi prezenty za zęby powie, że Wróżka Zębuszka (a nie polska myszka – przyp. Nishki).

Tak więc tak to wygląda. Nie do wiary, prawda?

dziewczynka zastanawia sie

 Samanta, 6 lat.

  „Tęsknię za moim mleczakami. Jak mogłam pozbyć się ich za kilka srebrników?”

 

dziecko male zastanawia sie

Makary, 10 miesięcy.

„Czy za kilka lat, jak wypadną mi mleczaki, nadal prym będzie wiodła Wróżka Zębuszka?”

 

zeby

Wiera Smith, 89 lat.

„Czy w Polsce powtórzę sukces amerykański? A jakże!”

 

Długo zastanawiałam się, czy upublicznić ten tekst. Czy wkładać kij w mrowisko? Czy ryzykować własne bezpieczeństwo? JAK ZNIKNĘ STĄD NA DŁUŻEJ NIŻ 3 DNI, WIEDZCIE, ŻE COŚ SIĘ DZIEJE.

Zakończę pytaniem: dlaczego Wiera S. ma za zębach naszych polskich dzieci przeprowadzać sobie kolejne operacje plastyczne? Jeżeli los polskich mleczaków nie jest Ci obojętny, polub ten tekst.

Komentarze: