Ale plama! Co robić, jak żyć? :)

Zacznę od początku. Otóż jak już wspominałam, producent Vanisha zaprosił mnie do współpracy przy realizacji konkursu.

Otrzymałam od niego wielkie pudło pełne darów losu.

Ile Vanishów, ile butelek, ile wypustek!

I ubranko dla mojej córki!

— Rozmiar 134 cm, skąd wiedzieli, że nosisz akurat taki?!
— Mamo, przecież pytali cię, jaki noszę rozmiar…

W paczce była też musztarda…

Mhm, gorczyca w smaku taka dobra…

I konsystencja taka intrygująca…

O nie!

Co ja zrobiłam?! Pobrudziłam  nowe ubranie mojej córki! Jak je uratować?!

I tu płynnie przechodzę do ogłoszenia konkursu „Pomóż mamie zapomnieć o plamie” 🙂

ZADANIE KONKURSOWE:

Opisz swoją metodę na usunięcie tej plamy z wykorzystaniem co najmniej jednego z produktów marki Vanish. Jak wiecie uwielbiam żart, absurd i wznoszenie się na siódmy stopień abstrakcji, więc możecie zaszaleć 🙂 Ważne, żeby obok Waszych fantasmagorii (choć oczywiście możecie też dać najnormalniejszy w świecie komentarz ) przemycić też instrukcję korzystania z Vanisha, bo na samym końcu… będę musiała z niej skorzystać.

Dramat! Pomóżcie! Doradźcie! Jak pozbyć się tych plam?

NAGRODA:

Nagrodą jest ubranko dokładnie takie, jaka otrzymała moja córka (czyli tunika z chmurką, Kids On The Moon, o wartości 130 zł), oczywiście w odpowiednim, wskazanym przez Ciebie rozmiarze. Jeżeli masz córkę – problemu nie widzę. Natomiast jeżeli Twój syn, siostrzeniec lub syn Twojej przyjaciółki nie życzy sobie nosić dziewczyńskich ubrań, to głowa do góry- zaproponujemy Ci do wyboru chłopięce ubranie. Oprócz ubranka laureat konkursu otrzyma zestaw Vanishów o wartości ponad 170 zł.

SPOSÓB WYŁONIENIA ZWYCIĘZCY:

Komentarze z mojego bloga będą „zaciągane” na stronę konkursową vanish.pl/konkurs/nishka”>www.vanish.pl i będzie można na nie głosować (za pomocą kliknięcia). Głosowanie trwa od dziś do piątku 14 marca do godziny 23:59:59. W weekend skorzystam z instrukcji osoby, której komentarz otrzyma największą ilość głosów. Jeżeli jej sposób zadziała – wygrywa. Wyniki opublikuję w niedzielę jako uaktualnienie tego wpisu. Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

POMOŻECIE? 🙂

Taka plama, taka bieda. Boję się, że z nerwów wyjem zaraz cały słoik musztardy 😉

WYNIKI KONKURSU:

Największą ilość głosów na stronie konkursowej zdobył komentarz:

Krysi S.:

„Jak dobrze, że szybko spostrzegłaś tę plamę 😉 Jeszcze można zeskrobać i zjeść 🙂 Później plamę spłukać, a jeszcze później zapukać do sąsiadki (która ogląda wszystkie reklamy i pędzi kupować nowości) i pożyczyć około szklanki Płynu Vanish Oxi Action. I tak -wracamy, zjadamy hotdoga z musztardą, aby mieć siłę do pracy i zaczynamy dzieło.
namaczanie:
do miski nalej 4 litry ciepłej wody, dodaj 100ml płynu Vanish, wrzuć bridasa i namaczaj przez 1 godzinę.
A teraz najtrudniejsze – włóż ubranie do pralki, ale coby była rozpusta – do proszku dodaj jeszcze 100ml płynu Vanish.
Miłego prania i smacznego!”

Skorzystałam z rady Krysi S. i zadziałała! Plama zniknęła 🙂 Laureatkę proszę o wysłanie mi na adres nishka@nishka.pl danych do wysyłki nagród oraz rozmiaru ubranka, jakie ma zostać przesłane.

Wszystkim Uczestniczkom bardzo dziękuję za udział w konkursie i mam dobrą wiadomość: już jutro (poniedziałek o godzinie 14) kolejny konkurs: szykuję właśnie nowe zdjęcia, do wygrania nowe ubranko i znów cały zestaw Vanishów. Liczę na Waszą obecność 🙂

Komentarze: