Współpraca

Przede wszystkim: bardzo miło mi, że tu jesteś! 🙂

 Kim jestem?

Nazywam się Natalia Tur. Mam 33 lata, z wykształcenia jestem socjolożką, z zamiłowania blogerką. Mam dwie córki, młodsza rozpoczęła niedawno naukę w szkole podstawowej, starsza: w gimnazjum. Bloga nishka.pl prowadzę od stycznia 2013 roku i kieruję go do osób inteligentnych, dowcipnych i z wyobraźnią. Treść staram się przekazywać w lekki sposób, nawet jeżeli poruszam sprawy trudne. Piszę o związkach, małżeństwach, rodzicielstwie, opisuję ciekawe kampanie społeczne i wydarzenia, recenzuję książki i filmy, dzielę się ciekawostkami socjologicznymi i psychologicznymi. Bywa, że żartuję.

fot. Bartek Goldyn, woopa.pl

Współpraca z Nishką

Jestem otwarta na współpracę z zakresu reklamy na blogu. Z przyjemnością dzielę się pomysłami na to, jak efektownie i efektywnie przeprowadzić kampanię promocyjną, wreszcie: realizuję ją. Współpracuję wyłącznie za wynagrodzeniem finansowym, wystawiam faktury, nie współpracuję barterowo. Znalazłam się w Rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów 2014 roku.

Aktualne miesięczne statystyki

Kim są moi Czytelnicy?

(dane z Google Analitics, za ostatnie trzy miesiące)

80%  kobiety
56% w wieku 25-34
24% w wieku 18-24

Miasta:

Social media:

Fanpage: 9000 fanów
Instagram: 2100 obserwatorów.

Dotychczas współpracowałam m.in z:

PZU, Ecco, Lego, Duracell, TK Maxx, MiniMini, Bambino, Aviva, Vanish, HP, Beskidzkie, Wydawnictwo Iskry, Wydawnictwo Otwarte.

Przykładowe teksty powstałe w wyniku współpracy:

Mamo, odłóż telefon, chcę żyć.
10 rozsądnych rad dla rodziców oglądających bajki
Mój coming out
Moc uśmiechu
To dla mnie ważne, więc wychodzę z inicjatywą
Nie bój się porodu

Zapraszam do dialogu!:)  tur.natalia@gmail.com6

fot. Marcin Michno

Komentarze: