Poznaj swój Horoskop na 2016 rok! Ułożyłam go specjalnie dla Ciebie

horoskop2016

Nie opowiadałam Wam nigdy o swoich zdolnościach astrologicznych. Dziś nadszedł ten dzień. Sprawdź, co w 2016 roku czeka Cię w miłości, pracy i zdrowiu. Postępuj zgodnie z moimi wskazówkami.

1. Przyjrzyj się wszystkim Znakom Zodiaku. Ładne, prawda? Którym z nich jesteś?

baran byk

bliznietarak

lewpanna

wagaskorpion

strzelec koziorozec

wodnik ryby

2. Dotknij palcem swojego Znaku Zodiaku. Uważaj, żebyś się nie pomylił!

Dziś i przez najbliższe dni mój blog jest tak zaprogramowany, że po dotknięciu danego Znaku, wygenerowany zostaje odpowiedni, dedykowany specjalnie dla Ciebie Horoskop.
Uwaga: nie działa dotyk w rękawiczkach, więc jeżeli czytasz ten tekst na mrozie to musisz je na chwilę zdjąć. Wybacz, wiem, że dziś zimno. 🙂

3. Dotknąłeś? Jesteś już gotowy, by poznać swój Horoskop na 2016 rok.

[su_spoiler title=”Poznaj Swój horoskop na 2016 rok – →KLIKNIJ.” style=”fancy”]Wpisz tu co chcesz: tylko Ty możesz przepowiedzieć sobie przyszłość 🙂

[/su_spoiler]

.

.

A teraz na poważnie. 🙂

Nie wierzę w horoskopy. Tak samo jak we wróżki i karty tarota. Nie przyjmuję opcji, że nasz los jest zapisany w gwiazdach. Nie wierzę, że konstelacja gwiazd na niebie w dniu, w którym urodziliśmy się, może mieć wpływ na nasze życie. Że układ ciał niebieskich może wyznaczać nasze cechy charakteru. Że pozycja planet oddziałuje na wydarzenia, jakie mają miejsce w naszym życiu. Że za to, czy dogaduję się z ludźmi, odpowiedzialne jest to, spod jakiego Znaku Zodiaku jesteśmy.

Zarówno ja, jak i mąż jesteśmy zodiakalnymi Bykami. I co z tego?! 🙂 Co z tego, że dziewczyny, z którymi przyjaźnię się są zwykle Wagami, Koziorożcami lub Rybami? Nic! Równie dobrze mogłyby być każdym innym Znakiem.

To, co mnie najbardziej niepokoi w horoskopach, to że przenoszą ciężar odpowiedzialności za swoje życie i decyzje na jakieś bzdury wypisywane przez szarlatanów. Przykładowo przeczyta Panna, że

– W połowie roku w Twoim związku zaczną się problemy, które mogą skończyć się rozstaniem.

I już zaprogramowana! Podczas letniej kłótni będzie znacznie bardziej skłonna do ostatecznego pożegnania się ze swoją „drugą połową” niż gdyby tego nie przeczytała.

– Baranie, śmiało weź kredyt, bo w 2016 roku będziesz finansowo na plus!

Serio? Super! Nie spodziewałem się, bo ostatnio prawdę mówiąc marnie z kasą, ale skoro TAK: idę do banku!

– Wago, bądź czujna, bo grozi ci zwolnienie z pracy. Miej oko zwłaszcza na blondynkę kręcącą się obok Twojego szefa.

Jasnowłosa kierowniczka deleguje Ci zadanie, które nie będzie Ci zbyt grało. WTEM zrozumiesz: nadszedł oto TEN moment, chcą Cię zwolnić! Wyprzedzisz ją: odmówisz wykonania zadania, po czym złożysz na biurko szefa wypowiedzenie umowy pracę!

*

Zapewne słyszeliście o tak zwanej samospełniającej się przepowiedni. Jeżeli spodziewamy się sukcesu, łatwiej nam go osiągnąć. I odwrotnie: gdy nastawiamy się na porażkę, najprawdopodobniej nastanie!

Przyznam, że szukanie w Horoskopach drogowskazów pokazujących, jak żyć, jakie podjąć decyzję, czego się spodziewać, z kim być blisko, a od kogo stronić, budzi we mnie niepokój. Jedyne miejsce, w którym możemy szukać tych odpowiedzi to my sami: nasze doświadczenia, przemyślenia, intuicja lub rozmowa z żywym człowiekiem.

*

Moje dzieci mają do tego typu spraw podobny stosunek co ja. Czasem tylko starsza córka, wnikliwie przyglądając się jakimś kartom, mówi:

– Mamo, karty tarota powiedziały mi, że będziesz miała wkrótce dużo wydatków. (udaje, że czyta) „Kupisz starszej córce dużo nowych ubrań i butów”.

🙂

Komentarze: