Nishka nie tylko w internecie, ale też w radiu i gazecie :)

logo nishkaDzisiejszy dzień przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, bowiem w ciągu kilku godzin udzieliłam dwóch wywiadów! Czyżby wizja Nishki Celebrytki miała się wkrótce ziścić? 😉

Najpierw gościłam w Radiu Akadera, czyli akademickiej rozgłośni Politechniki Białostockiej, następnie odpowiedziałam na kilka pytań dziennikarki Kuriera Porannego, czyli największego białostockiego dziennika. Zarówno do „Akadery” jak i do „Porannego” mam jako Białostoczanka dużo sentymentu, więc rozmowa z dziennikarzami była samą przyjemnością.

Artykuł Agaty Sawczenko o Nishce dostępny będzie w jutrzejszym (środowym) wydaniu Kuriera Porannego – zapraszam do kiosków, sklepów, ewentualnie do dań Ewy, wróć: e-wydań! (vide: Sms-y, e-maile, e-wydania: jak się w tym odnaleźć?) oraz strony internetowej portalu poranny.pl, artykuł dostępny jest tutaj.

Natomiast rozmowa z Andrzejem Matysem, gospodarzem programu „Dialogi o poranku”, który zdecydował się na poranny dialog z Nishką, do odsłuchania poniżej. Nieco przestraszona ilością błędów, jakie popełniłam podczas tej rozmowy, mimo wszystko zapraszam do wysłuchania:)

Jestem ciekawa Waszych opinii: czy to, jak Wam się jawię, gdy mnie słyszycie, jest spójne z tym, co sobie wyobrażacie, gdy mnie czytacie? Słowem: czy Nishka z radia jest podobna do Nishki z bloga? 🙂

Komentarze: